DİİB YATIRIM VE TEŞVİK BELGESİ DANIŞMANLIĞI

Sınırların olmadığı yerde kimin yönlendirmesiyle yola çıkılacağını iyi bilmek gerekir.

DİİB YATIRIM VE TEŞVİK BELGESİ DANIŞMANLIĞI


Dış Ticaretin en önemli aşaması İthalat ve İhracat öncesi ve sonrasındaki danışmanlık faaliyetidir. Bilgileri yerinde ve vaktinde doğru olarak size sunmak bu bilgileri karşılıklı olarak paylaşmak İthal ve İhraç edeceğiniz malzemelerin fizibilite çalışmalarını yapmak fikir üretmek öneri geliştirmek ithal ve ihracat öncesi izinlerini almak ve tüm sorunları önceden görerek sorunsuz problemsiz ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi tamamlamak şirketinizin ihtiyacı dogrultusunda katma değer yaratacak belgeleri tesbit ederek projelendirmek yürütmek sonuçlandırmak ve danışmalık hizmetini vermek bizim işimizdir.

Devlet Yardımlarından Yararlanılmasının ve Yasaların Tanıdığı Hakların Kullanılmasının sağlanması, Eşyanın ithali/İhracı İçin öngörülen Belgelerin/İzinlerin Alımı-Takibi-Kapatılması, Dahilde İşleme Belgesi alımı kapatılması, Yatırım Teşvik Belgesi alımı kapatılması,

VARYANT ; size özel hazırlamış oldugu APP STORE ve GOOGLE STORE dan ücretsiz olarak indirebileceginiz VARYANT GUMRUK uygulaması sayesinde işlemlerinizin her aşaması anında cebinize bildirim olarak göndermektedir.

VARYANT; sizin rakiplerinizden bir adım önde olabilmeniz için ofisinde bilgilendirme masası oluşturmuş ve dış ticaretteki faaliyet alanınızla ilgili her değişiklik ve yenilikleri resmi gazete başta olmak üzere 3 ayrı yayından takip ederek çözüm yollarıyla birlikte anında e-posta adresinize göndermektedir. Deneyim Bilgi ve Tecrübeye sahip Gümrük Müşavirlerimiz, Gümrük Müşavir Yardımcılarımız ve uzman personelimiz ile birlikte her türlü iş emirlerinizi bekler iş ortağınız olmak dileği ile saygılar sunarız.