Varyant Gümrük Müşavirliği

gümrük müşavirliği

Gümrük müşavirliği ülkemizde yasal olarak kurulan ilk meslek olarak bilinmektedir. Birey ve kurumsal için malların coğrafi sınırlar dışına taşınmasını ve teslim edilmesini kolaylaştıran firmalara gümrük müşavirliği denir. Gümrük müşaviri gümrükçe onaylanmış eşyaların bir işlem ve ya kullanılmasına tabi tutulmasına ilişkin faaliyetler içerisinde bulunmaya yetkili kişidir. Gümrük Müşavirleri her türlü gümrük işlemini takip ederek sonuçlandırma yetkisine sahiptir.

Türk ve dünya ekonomisine yön veren seçkin kuruluşlardan olan Varyant Gümrük Müşavirliği şirketi alanında başarılı hizmetler sunmaktadır. Firma Gümrük Müşaviri Nihat Cin tarafından 4458 sayılı Gümrük Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd Şti olarak kurulmuş olup sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer almaktadır. Yeni atılımlar ve çağın teknolojik gelişimlerine ayak uydurarak yeni ismi Varyant Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.

Varyant Gümrük Müşavirliği Şirketi

Firma, gümrük müşavirliği alanında başarılı hizmetleri ile yapılan işlemlerde müşterilerin sonradan sorun yaşanmaması için son derece titiz davrnamakta olup, gerekli kontroller yapmaktadır. Gümrük müşavirliği alanında gerekli mevzuat ve bilgiye sahip, alanında uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam eden Varyant Gümrük Müşavirliği şirketi iş hayatında gerekli eğitimlerin alınması konusunda da gerekli önemi göstemektedir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikâyetleri yönetim sistemi

IS0 14001 Çevre Yönetimi Sistemi

OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve iş Güvenliği yönetim sissistemi

ISO 37001 Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele Yönetim Sistemi belgelerine sahip olan Varyant Gümrük Müşavirliği teknoloji alanına yaptığı yatırımlar ile hayata geçirdiği web gümrük ve Mobil Gümrük uygulamaları ile müşterilerine online gümrük müşavirliği alanındaki hizmetleri kullanma ayrıcalığını da yaşatmaya devam etmektedir.

Sunduğu Hizmetler

Gümrük Müşavirliği: Gümrük Müşaviri alanı ile ilgili mevzuatlara uygun hizmetler sunmaktadır.

Mevzuat ve Gtip Danışmanlığı: Varyant Gümrük Müşavirliği deneyimli müşavir ve alanında uzman kadrosu ile her ölçekten firmalara uzun yıllardır gümrük ve dış ticaret alanında güncel mevzuat ve uygulamaları alanında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Sonradan Kontrol ve Denetim Hizmetleri

Tareks, TSE, CE, TPS Hizmetleri

Lojistik ve Uluslararası Nakliyat

Eğitim Hizmetleri: Varyant Gümrük Müşavirliği bünyesinde ve bağlı ofislerinde periyodik olarak gümrük ve dış ticaret eğitim organizasyonu yapılmaktadır. Düzenlenen eğitimlerde hizmet sunulan şirketler ile çalışanlarının ve kendi çalışanlarının bilgi ve tecrübelerinin geliştirilemsine katkı sağlayacak çalışmalar yapılmaktadır.

Hukuki Danışmanlık

İnteraktif Gümrük

Varyant Gümrük Müşavirliği Şirketi

Uzman kadro, etik ilkeler ve ahlaki değerlere değer verilmesi, Güçlü kurumsal ve Teknolojik alt yapı, hızlı işlem sonuçlandırma, doğru güvenilir kaynaklardan elde edilen en iyi çözüm, gizlilik ve güvenirlik ilkesine uyma ile farkındalık yaratan Varyant Gümrük Müşavirliği firmasından ilgili konularda gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Her türlü konu ile ilgili bilgi ve aklınıza takılan tüm sorular için Varyant Gümrük Müşavirliği Şirketi bir telefon kadar yakınınızdadır.